Monolit Development

ХТО МИ?

Monolit Development – наймолодша, але потужна складова групи компаній «Моноліт».

Це забудовник, який у 2022 році заходить на рівненський ринок нерухомості з прозорою репутацією від реалізації попередніх проектів і амбіційними планами забудовувати місто концептуально новими ЖК.

Пріоритетними для девелопера є висока якість будівництва, комфортний продуманий простір, максимальна орієнтованість на продиктовані новітнім часом потреби майбутніх мешканців.

Monolit Development

ЖК ATMOSFERA – стартовий проект багатоквартирних будинків, що базується на концепції приватного простору для гармонійного існування. Подалі від запиленого центру міста, шуму машин і «мурашників».

Це житло для всіх, хто хоче сповільнитися та насолодитися затишком буднів та вихідних. Таку атмосферу ЖК забезпечуватиме низка головних переваг:

малоповерховість, цілодобова охорона, закритий безпечний простір без машин і комерційних об’єктів.

ЖК ATMOSFERA

Автентичності об’єкту додаватимуть стилізовані дитячі майданчики, особливі ландшафти, зони для пікніків та часу наодинці (медитацій, молитов, читання тощо).

Особливу увагу ми зосереджуємо на матеріалах для будівництва і оснащення ЖК. Обираємо дорогі високоякісні варіанти, щоб будинки простояли не один вік.

дитячі майданчики Атмосфера

Monolit Development – це команда кваліфікованих лідерів, які ставлять перед собою високу мету: дати мешканцям міста відчути максимальну якість комфорту життя у Рівному.

А отже, слід чекати наступних проектів, які вже у розробці.